Ocelové zárubně k bezpečnostním dveřím zajišťují společně s dalšími bezpečnostními prvky ochranu před násilným vniknutím.

Ocelová zárubeň je dodávána lakovaná přepravním nátěrem v šedé barvě. Nátěr zárubeň chrání před vzdušnou vlhkostí a následným reznutím. Při další povrchové úpravě není třeba tento nátěr brousit a odstraňovat.

Součástní dodávky do kompletu dveří bezpečnostní třídy RC2 jsou ocelové zárubně o minimální tloušťce plechu 1,5 mm. Dveře BT2 lze montovat i do stávající ocelové zárubně (již osazené), pokud splňuje základní bezpečnostní nároky – to posoudí kvalifikovaný technik na místě montáže. Pamatujte, že každý bezpečnostní uzávěr je právě tak bezpečný, jak je bezpečný jeho nejslabší článek. Bezpečnostní dveře v nevyhovující zárubni Váš domov neochrání. Ke dveřím bezpečnostní třídy RC3 dodáváme vždy novou ocelovou bezpečnostní zárubeň o minimální tl. plechu 2 mm.Falcové provedení zárubně Profil ocelové zárubně
Montáž bezpečnostních dveří a zárubně musí být prováděna pouze certifkovanou osobou. CAG je držitelem koncese k poskytování technických služeb k ochraně majetku a osob.

Napsat komentář