Pro vnitřní stínění není používanější variant, než hliníkových žaluzií. V nabídce najdete řešení do jakéhokoli okna. Lákavá je i jejich cenová dostupnost.

  • Jednoduchá a rychlá montáž
  • Výběr ze široké nabídky různých typů i barev
  • Minimální údržba
  • Využití do jakéhokoliv typu okna
  • Krátká doba dodání a záruka 4 roky

IDS

Hliníková žaluzie IDS je typem interiérové žaluzie, která je opatřena širokou horní krycí lištou. Žaluzie je vhodná zejména do plastových oken.

IDK

Interiérová hliníková žaluzie IDK se řadí mezi základní typy žaluzie, která je opatřena širokou horní krycí lištou. Žaluzie je vhodná zejména do plastových oken.

Eko

Interiérová hliníková žaluzie Eko je spolehlivým typem žaluzie, která je opatřena kvalitní mechanikou a širokou horní krycí lištou. Žaluzie je vhodná zejména do plastových oken i šikmin, naopak není určena do střešních oken.

Max 25

Vnitřní hliníková žaluzie Max 25 slouží nejen k regulaci světla, ale je také designovým doplňkem okna. Tento model se řadí k naprosté špičce v nabídce žaluzií, které jsou vhodné do všech typů oken kromě střešních a šikmých.

Super

Interiérová žaluzie Super patří mezi tradiční typy žaluzií, která je léty ověřená. Je vyrobená z těch nejkvalitnějších komponentů a hodí se do všech typů oken a šikmin kromě oken střešních.

 

Elegance

Interiérová žaluzie Elegance představuje kvalitní a pohodlnou regulaci světla. Žaluzie svými vlastnostmi uspokojí i ty nejnáročnější zákazníky. Tato žaluzie je vhodná do všech typů oken kromě střešních.

Mono SC

Interiérová žaluzie Mono SC představuje kvalitní a pohodlnou regulaci světla za příznivou cenu. Žaluzie se vyrábí v omezeném barevném provedení, a proto je vhodná především pro objektové zakázky.

Monokomando

Vnitřní hliníková žaluzie Monokomando slouží nejen k regulaci světla, ale je také designovým doplňkem okna. Tento model představuje naprostou špičku v nabídce žaluzií značky CLIMAX.

INT-50 / INT-50 H /
INT-35

Jedná se o spolehlivé a kvalitní žaluzie, díky nímž můžete pohodlně regulovat světlo. Jednotlivé modely se liší šířkou lamel.