Prosklené protipožární stěny slouží k uzavření malých i větších stavebních otvorů. Jsou vhodnou náhradou neprůhledných stěnových konstrukcí, propouštějí více světla do interiéru a často jsou i vhodných designovým doplňkem moderních staveb.

Dřevěné prosklené protipožární stěny jsou vhodné do objektů pro bydlení, ale i komerčních a průmyslových prostor.

Jedná se o unikátní systém protipožárních prosklených stěn s nadsvětlíkem v konstrukci obložkové zárubně a s bočním světlíkem v rámové konstrukci. Při použití vhodného požárního skla je možné splnit základní nároky na požární odolnost EI/EW 30. Pro požární odolnost EI/EW 30 je možné dřevěné prosklené protipožární stěny kombinovat i s požárními uzávěry (jednokřídlé a dvoukřídlé požární dveře o maximální výšce dveřního křídla 210 cm). Vyrábíme v provedení fólie, laminát, laminát bílý samet, laminát reliéf, laminát real, lakované, dýha forte – silnostěnná sukatá kartáčovaná dýha v dřevině dub. Maximální šířka takto provedených celoprosklených částí (bočních světlíků) je 1000 mm a maximální výška 3480 mm (s potřebným dělením vodorovnou příčkou např. dle požadavku architekta). Boční moduly lze neomezeně napojovat až do nekonečna.
Falcové provedení zárubně
Provedení bočního světlíku bez dveří je možné lakované nebo dýhované. Cena v povrchu fólie a laminát na vyžádání. Přesnou kalkulaci Vám rádi připravíme dle konkrétní poptávky.

Napsat komentář