Bytové koberce

Širokým výběrem kvalit, barev a materiálů se vyznačuje sekce bytových koberců. Tyto celoplošné koberce splňují veškeré požadavky na moderní podlahovou krytinu dneška. Koberce nabízíme v různých šířích, které umožňují optimalizovat následnou pokládku ve vašem domě, bytě atd. Všechny naše materiály pro byt splňují evropské normy.

Objektové koberce

Objektové koberce se vyrábějí v celoplošném provedení nebo jako kobercové čtverce. Jak naznačuje již název „objektové koberce“, tyto podlahové krytiny lze bez problémů instalovat zejména do prostor se zvýšenými požadavky na odolnost a funkčnost, zejména pak do kancelářských budov, chodeb úřadů, kanceláří samotných či frekventovaných zařízení, jako jsou restaurace, bary, herny nebo ubytovací prostory. Pro ubytovací zařízení, hotely, penziony, kasina atd. lze ve spolupráci s námi vytvořit individuální dezény, které dají vašim interiérům punc jedinečnosti a originality při zachování vysokých požadavků na odolnost a funkčnost.

Zátěžové koberce

Zátěžové koberce jsou vhodné do veškerých prostor, ve kterých je požadavek na vysokou odolnost koberce proti opotřebení. V prvé řadě se jedná o komerční prostory jako jsou úřady, banky, restaurace a hotely. Své místo rovněž spolehlivě nalézají v zatěžovaných bytových prostorech, jako jsou vstupní haly či frekventované chodby. Jsou vhodné pro použití kolečkových židlí. Námi dodávané zátěžové koberce se vyznačují kvalitním zpracováním, jsou příjemné na došlap a svým designem navozují pocit útulnosti interiéru. Koberce zabraňují víření prachu a zlepšují akustiku prostoru.

Kusový koberec

Kusový koberec bývá zásadním prvkem vzhledu Vašich reprezentativních prostor. Proto právě jeho volba se stává nesmírně důležitou. Takový koberec musí splňovat barevné i kvalitativní předpoklady a též odrážet Vaší osobnost. Ať už jste však extravagantní, citliví, konzervativní nebo máte prostě rádi jednoduchost, u nás si díky široké nabídce vyberete ten svůj.

Běhouny

Specifický druh metráže, který je používán do chodeb, hal, vstupních prostor, na schodiště. Použít běhouny můžete všude, kde i v těchto prostorech chcete zachovat určitý komfort a omezit šíření hluku vznikajícímu např. při chůzi po schodišti. Kobercový běhoun lze na přání zákazníka obšít tak, že v podstatě imituje kusový koberec. Lze jej také vyrobit z kobercové metráže.

 

Nabízíme koberce BRENO www.koberce-breno.cz