Stejně tak jako se v současné době média zajímají o kvalitu potravin,  rozhodli jsme se poukázat na špatnou úroveň nabídky podlahových krytiny.

Nejsme velkoobchod nebo řetězec, jsme specialisté, proto se snažíme  otevřeně mluvit o tom, jak to v současné době na trhu s podlahovinami  vypadá. Nejdůležitější faktor při výběru podlahy je cena! Na každém rohu  se setkáváme s otázkami ohledně ceny a nabídky různých slev. Je však  cena důležitější než původ a kvalita výrobku? Je cena důležitější než  zdravotní nezávadnost produktu? Je cena důležitější než užitné  vlastnosti a funkčnost výrobku? Stáváme se opravdu místem, kde se sváží  odpady z celé Evropy? Toto jsou důležité otázky, které by se měly začít  poměrně rychle řešit.

Když někde vidíme reklamu na podlahu, kde prodávající inzeruje luxusní  a vysoce kvalitní materiál za nesmyslnou cenu je nám z toho zle. Jedná  se o klamání spotřebitele, který ve finále neví, čemu má věřit. Říká se,  že v restauračních zařízení je v dnešní době číslo jedna servis, stejně  tomu tak je podle nás i v prodeji zboží, u podlahovin o to víc. Kupující  je ve většině případů laik a je potřeba, aby dostal správné informace,  podle kterých si může objektivně vybrat vhodný materiál. Často se však  stává, že kupující dostane pouze ty informace, které se hodí  prodávajícímu.