Pouzdra pro posuvné dveře ECLISSE

Více prostoru potřebuje občas každý z nás. Prostor ve vašem bytě můžete docela jednoduše ovlivnit a přizpůsobit svým nárokům. Stačí málo – vyměnit klasické otočné dveře za posuvné.

Posuvné dveře navíc neznamenají jen více místa, přinášejí také užitečné funkce a v neposlední řadě i krásný design. A jak fungují? Záleží především na stavebním pouzdře, do kterého se dveře osadí a které umožňuje, že se zasunou do zdi a nepřekáží.

Společnost ECLISSE vyvíjí stavební pouzdra pro posuvné dveře již 25 let. Pouzdra ECLISSE tak mají jako jediná u nás přes 20 patentů a jsou vyrobena z vysoce kvalitního materiálu zajišťujícího jejich neměnnost po celou dobu životnosti. Do systému ECLISSE lze osadit jakýkoli typ dveří od standardních, masivních až po celoskleněné, dále také okenice a okenní mříže.

Stavební pouzdra JAP

Vyrábíme a dodáváme kvalitní stavební pouzdra pro posuvné dveře.  Stavební pouzdro je konstrukce, která umožňuje zavěšeným posuvným dveřím elegantně „zajíždět do zdi“. Naše stavební pouzdro zajistí snadný a bezproblémový pojezd všech druhů dveří, dokonce i dveří celoskleněných.

Nabízíme stavební pouzdra ve 4 modelových řadách

Naší standardní nabídku stavebních pouzder NORMA jsme koncem roku 2013 rozšířili o další modelovou řadu s názvem LATENTE, která se vyznačuje zárubní v jedné rovině s obrysem stěny. Dále vám nabízíme modelovou řadou EMOTIVE, která je určená pro bezobložkové stavební pouzdro, kdy zde není použita zárubeň, ale ozdobný hliníkový rámeček. Poslední novinkou je modelová řada AKTIVE, která je taktéž určená pro bezobložkové stavební pouzdro a je úplně bez zárubně.