Stínící technika

Rolety.cz
Rolety.cz - Vše o roletách

Hliníkové žaluzie

Hliníkové žaluzie jsou stále nejrozšířenější způsob protisluneční ochrany. Výhodou je jejich jednoduchost , rychlá montáž, minimální údržba a především cenová dostupnost.

Látkové vertikální žaluzie

Látkové vertikální žaluzie v sobě spojují sluneční clonu s elegantní dekorací interieru, zároveň nahrazují tradiční bytové prvky jako jsou závěsy a záclony.

Bambusové žaluzie

Bambusové žaluzie jsou moderním prvkem ve stínění interieru. Bambus je nenáročný na údržbu, je pružný a neobyčejně tvrdý. Lamely z tohoto materiálu jsou pevné, odolné vůči vlhkosti a UV záření, jsou tvarově a barevně stálé a tenčí než lamely dřevěné.

Vnitřní látkové rolety

Rolety se původně objevovaly v oknech pouze jako stínící prvek. Dnes se používají v interieru především jako dekorace. Jejich původní funkce je ale zachována. Umožňují to nové materiály, široká škála barev, nové vzory a moderní design ovládacích systémů.

Panelové posuvné stěny

Panelové posuvné stěny – panely tvoří souvislou stěnu, jsou vyrobeny z látek, které jsou připevněny v horní části na posuvné Alu profily pomocí „suchého zipu“.

Římské rolety

Římské rolety – látka rolety vytváří pravidelné sklady a originálně dotváří interier.

Sítě proti hmyzu

Sítě proti hmyzu jsou nejefektivnější přirozenou ochranou proti obtížnému hmyzu. Přestože je jejich funkce především praktická, svým moderním designem se stávají elegantním doplňkem oken a dveří. Síť je vyrobena z poplastovaného sklolaminovaného vlákna , které nepodléhá korozi a dobře snáší teplotní rozdíly.

Markýzy

Markýzy MAXILUX

Markýzy mají několik předností. Především jsou schopny zastínit větší plochy teras, balkónů či prosklených výloh. V naší nabídce je velké množství typů, které vyhový Vašim náročným požadavkům.

Venkovní žaluzie

Venkovní žaluzie – tyto exteriérové žaluzie mají vysoký stupeň zastínění, mají termoregulační i ochraný efekt, snižují pronikání hluku do interiéru.

Předokení rolety

Předokení rolety – snižují tepelné ztráty a hlučnost, chrání Vaše okna před nepřízní počasí, ale i před nezvanými návštěvníky

Rolety SUNSTOP

Venkovní roleta SunStop je účinné venkovní zastínění s hliníkovou kazetou a speciální tkaninou. Díky ní budete mít v místnosti zajištěno optimální klima.

"Maximální kvalita a účinnost za dostupnou cenu."

Roletožaluzie

Roletožaluzie

Vzorky žaluzií MARON