Parador

Nadčasově klasické, nebo v souladu s moderními trendy. Podlahy od Paradoru existují v různých produktových skupinách Classic, Trendtime a nově také Edition.

Parador Classic

Podlahy kolekce Classic jsou, jak již název napovídá, klasikem Paradoru. Svým vybraným, avšak nevtíravě nadčasovým vzhledem poskytují podlahy Classic s parketovým či selským vzorem široké možnosti ztvárnění, hodí de k mnoha stylům a jsou ideální jak pro moderní tak pro tradiční styl zařízení. Classic je nejkvalitnější a nejlepší volba pro všechny, kteří mají vysoké nároky na zařízení v klasickém stylu, jenž nepodléhá diktátům módy.

Parador Trendtime

Podlahy kolekce Trendtime jsou naopak zavázány myšlence avangardy. Zachycují světové trendy a proměňují je v opticky fascinující a stylisticky nekonvenční produkty. V kolekci Trendtime je k dispozici široký výběr pokládky a jedinečných dekorů a dřevin. Trendtime je ideální pro všechny, kteří mají rádi nové trendy a chtějí sebe i své zařízení prezentovat na výši doby.

Parador Edition

Stále více lidí si chce zařídit svoje privátní prostředí jiným způsobem, než dle vžitých konvencí. S touhou po individualitě se setkáváme také v oblasti podlah – společně s vysokými požadavky na kvalitu materiálu a designu. Luxus při vytváření podlahy je základem náročného bydlení. Výrobky Paradoru veškeré tyto požadavky splňují. A proto také pracuje pro Parador šest světově uznávaných designérů.

Parador Identity

Luxusní a unikátní služba od Paradoru. Navrhněte si laminátovou podlahu podle vašich osobních představ a udělejte si radost unikátní kreativní podlahou. Každý motiv je možné vyrobit v minimálním množství 100 m2.